menu

пʼятницю, 17 травня 2019 р.

Участь у бізнес-семінарі


14 травня у РЦ «Промінь» відбувся безкоштовний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: ефективні технології продажу», на якому побували і наші студенти групи 1-ІД-16 в рамках проходження виробничої практики, що стосується сучасних інформаційних технологій.
Понад 400 зареєстрованих слухачів та 10 спікерів з компаній: DelFast, SendPulse, Укрпошта, Klimmi Group, Clever Consulting White Sales та Modulsoft стали учасниками заходу.
На семінарі наші студенти отримали прикладні знання щодо:
– особливостей роботи інформаційної системи Бітрікс24;
– правил побудови відділів продажу;
– стратегії і тактики управління відділом продажу;

– автоматизації процесу продажів;
– організації телефонних продажів;
– E-Export: як звичайному підприємцю розпочати продажі за кордон через Інтернет;
– побудови омнікальної системи комунікації з клієнтом;
– помилок і провалів, які інколи треба зробити, щоб зробити найкращий продукт;
– п’яти точок суперсили бізнесу.
Типової практикою таких заходів є нетворкінг серед власників та CEO, топ- менеджерів, маркетологів та HR менеджерів.
Студентам вдалося поспілкуватися зі спікерами особисто та розпитати про їхній досвід. Зокрема, їх особливо вразили Леонід Клименко (Klimmi Group, засновник, експерт в області побудови відділу продажів, автор єдиного в світі шоу з телефонних продажі)  із доповіддю «Переконай мене, якщо зможеш або чому заперечення – кращі друзі дорогих продажів» та Данило Тонкопій (DelFast, підприємець, засновник і CEO) із доповіддю «Граблі підприємця. Скільки помилок та провалів треба здійснити, щоб зробити найкращий у світі електробайк?», який навіть презентував нашим чарівним дівчатам подаруночок)))
Також приємно вразили зміни, що відбуваються в АТ «Укрпошта», про що детально розповів Іван Шевчук (Волинська дирекція АТ «Укрпошта», директор,  представник E-Export School).
Сподіваємося, що запал даного заходу дозволить студентам загорітися власними ідеями будь-то бізнесу, необхідності продовження навчання чи поглибленого вивчення сучасних інформаційних технологій. 
 

.


Немає коментарів:

Дописати коментар