menu

Досягнення студентів

Нагороди наших студентів


 Студенти спеціальності «Економіка підприємства» постійно беруть участь у наукових студентських конференціях різних рівнів, є переможцями регіональних та учасниками Всеукраїнських конкурсів.
   Так, у 2013 році п’ятеро студентів ІІІ курсу брали участь у науковій конференції «Розвиток України в ХХІ столітті», яка проводилась Нововолинським факультетом ТНЕУ. Серед 20 учасників конференції студент нашого коледжу Левчук Іван посів ІІ місце.Досягнення студентів спеціальності «Економіка підприємства» у науково-пошуковій роботі економічного напрямку
Рік
Назва конференції
Студенти - учасники
Група
Керівник
Результат
2013
Наукова конференція «Розвиток України в ХХІ столітті» 
НФ ТНЕУ,
м. Нововолинськ
Левчук Іван
1ЕП-10
Ятчук В.С
Диплом   за зайняте ІІ місце
Гнаткевич Владислав
Грамота
Тимовський Роман
Грамота
  Балюк Наталія
Грамота
Кушнірук Сергій

Харчук Л.М
Грамота
2015
Міжнародна  наукова  студентська  конференція

«Молодь як стратегічний  потенціал розбудови національної економіки»

м..Луцьк
Семінський Андрій 
1ЕП-12
Ятчук В.С
Диплом учасника, грамота
Гаврилюк Оксана 
Камінська О.Ю
Грамота
Харук Дарина 
Гебура О.М
Грамота
Машманюк  Мар’яна 
Ятчук В.С
Грамота
Музинська Аліна
Рижук І.А
Грамота
2015
УІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку,  аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки»,

м. Луцьк
Сорока Богдана
1ЕП-13
Рижук І.А
Диплом І-го ступеня у номінації найкращої доповіді  за кращу доповідь з напрямку досліджень: «Наукове обґрунтування впровадження інформаційних технологій і обліку, аналізі та контролі»
08.04
2016
Міжнародна  наукова  студентська  конференція

«Молодь як стратегічний  потенціал розбудови національної економіки»,

м.Луцьк
Гелевіч Каріна
1ЕП-14
Гебура О.М.
Диплом учасників
Гуцкалова Марія
1ЕП-14
Лаврега Галина

Камінська О.Ю
15.04.
2016
Міжнародна  наукова  студентська  конференція

«Молодь як стратегічний  потенціал розбудови національної економіки»,

м.Луцьк
Гелевіч Каріна
1ЕП-14
Гебура О.М.
ІІ місце


ІІІ місцеІІ місце
Гуцкалова Марія
1ЕП-14
Лаврега Галина

Камінська О.Ю

У  грудні 2015 року студентка групи 1-ЕП-13 Богдана Сорока нагороджена дипломом І-го ступеня у номінації найкращої доповіді  за кращу доповідь з напрямку досліджень: «Наукове обґрунтування впровадження інформаційних технологій і обліку, аналізі та контролі» на УІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки» (м.Луцьк) У березні 2016 року студентка гр.1 ЕП-15 Сівак Магдалина зайняла ІІ місце у другому етапі УІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації (м.Луцьк)
15 квітня 2016 року студентки гр.1ЕП-14  Гелевич Каріна і  Лаврега Галина зайняли ІІ місце, а Гуцкалова Марія - ІІІ місце у ІУ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференціїї "Економіка підприємства: теорія і практика", яка проходила у м Луцьку в Луцькому Національному технічному університеті.
У квітні 2017 року активну участь у Міжнародній студентській конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки» у м Луцьку  прийняли студенти:
1. Гелевич К. (гр..1ЕП-13)
2. Гуцкалова М. (гр..1ЕП -13)
3. Шевчук  Ю. (гр..1ЕП -14)
4. Сівак М. (гр..1ЕП -14)
5. Власюк А (гр..1КТ -13)
Студентка Власюк А. отримала грамоту за  зайняте друге місце у секції


У травні 2017 року студентки Гелевич К,Гуцкалова М. (гр..1ЕП -13) прийняли участь в  олімпіаді з економічних дисциплін студентів навчальних закладів 1-2 рівня акредитаці, що проходила у   Львівському аграрному національному університеті.


 
 Улютому 2018 року сиудентка 2 курсу спеціальності "Економіка підприємства" Рижук Альона зайняла 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації
Студентка спеціальності "Економіка підприємства" Рижук Альона зайняла два перших місця у ІІ турі Міжнародної студентської наукової конференції "Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки", що відбулося 20 квітня 2018 року у м.Луцьку, у секціях економіки підприємства та  української мови.

15-16 травня 2018 року. студенти коледжу Гудько Н. (гр. 1ТМ-14), Рижук А. (гр.1ЕП/ІТ-16), Шевчук Ю., Степанюк В (гр.1ЕП/ІТ-15) прийняли участь у ХІІІ науково-практичній конференції "Економічні, правові, гуманітарні, соціальні, екологічні проблеми розвитку в 21 ст: вітчизняні та світові реалії", яка проводилась у НННІЕМ ТНЕУ і були відмічені грамотами.


   2018 р - ст. гр. 1ЕП-15 Піщак М. отримав диплом другого ступеню на університетській студентській олімпіаді з економічних дисциплін між студентами коледжів Західного регіону у м. Львові, а студентки Горбач М. і Данилюк Л. отримали грамоти.


2018 р. – ст.гр. 1ЕП-15 Піщак М. став переможцем у відбірних етапах  Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій у секції «Використання Бухгалтерії 1 С»
Немає коментарів:

Дописати коментар