menu

Конференції


Національний університет «Львівська політехніка» запрошує  взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться 5-6 квітня 2019 року на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка».
Інформація про конференцію:  http://lpkafoa.lviv.ua/

  
Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки оголошує про проведення ХІІ Міжнародної студентської наукової конференції "Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки". До участі запрошуються студенти технікумів та коледжів, учні професійно-технічних закладів освіти, старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів України і зарубіжжя.

Конференція відбудеться 15 березня 2019 року о 1000 год. у приміщенні коледжу.
Інформація про конференцію

Луцький Національний технічний університет проводить І Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію
«МАРКЕТИНГ В УМОВАХ РОЗВИТКУ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»,
яка відбудеться 5 жовтня 2018 року

Напрями конференції:
1. Маркетинговий менеджмент підприємства: тенденції, проблеми та перспективи розвитку в умовах становлення інформаційного суспільства
2. Стратегічні імперативи розвитку інноваційного маркетингу
3. Маркетинговий інструментарій у цифровій економіці
4. Маркетингові дослідження в середовищі Інтернет
5. Сучасні інформаційні технології в галузях економіки

З 21 по 23 листопада 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено ІХ Науково-практичну конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі».
Метою конференції є поширення теоретичного і практичного досвіду застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій, розвиток актуальних напрямів інформатизації, обміну досвідом в галузі інформатизації з іншими вищими навчальними закладами, опублікування результатів наукових досліджень з інформатизації вищих навчальних закладів.
До участі у конференції запрошуються викладачі, вчені, фахівці, експерти, аспіранти, студенти.
Немає коментарів:

Дописати коментар