Наші випускники

 Про  якісну професійну підготовку  молодших спеціалістів у НЕМК свідчать досягнення наших випускників у науковій та виробничіій сферах.

 Наукова сфера

Івашко Олена Анатоліївна -  

кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
 
У 2001 р. закінчила з відзнакою Нововолинський електромеханічний технікум за спеціальністю "Економіка підприємства". 
У 2004 р. з відзнакою закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю “Фінанси” та здобула кваліфікацію магістра з фінансів.
З 2004 по 2008 р. працювала викладачем економічних дисциплін у Нововолинському електромеханічному технікумі.
З 2006 по 2010 рр. навчалася в аспірантурі Тернопільського національного економічного університету без відриву від виробництва.
В 2010 р. захистила дисертацію «Фінансовий механізм реалізації спеціальних режимів інвестиційної діяльності» у Львівському національному університеті імені Івана Франка й одержала вчену ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.
Є стипендистом програми Kirkland Research, що фінансується Польсько-Американською Фундацією «Wolnośc» та стипендистом Кабінету Міністрів України.
Викладає навчальні дисципліни: “Фінанси”, “Ринок фінансових послуг”, “Податкова політика”.
Авторка більше 100 наукових та навчально-методичних праць. Дзіковська (Приймак) Юлія Миколаївна - кандидат технічних наук

Закінчила у 2008 році Нововолинський електромеханічний технікум за спеціальністю «Економіка підприємства».
У 2013 році отримала ступень магістра з економічної кібернетики після закінчення Хмельницького національного університету та магістра з управління якістю після закінчення Національного університету «Львівська політехніка».

У 2017 році захистила дисертацію «Нормативно-технічне забезпечення вимірювань розподілу температури теплового поля об’єктів промисловості та медицини».Римар (Малиновська) Ольга Григорівна - кандидат економічних наук

Закінчила НЕМТ за спеціальністю «Економіка підприємства». Захистила кандидатську дисертацію у 2012 році. Працює на посаді доцента кафедри фінансів Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ.   
  
    Гайдук (Почтарук) Інна Станіславівна - кандидат економічних наук.
    Закінчила Нововолинський електромеханічний технікум за спеціальністю «Економіка підприємства».у 1995 році.  Директор з економіки ДП «Волиньвугілля».
Виробнича сфера

Нагорний Андрій Євгенович (випускник групи  1ЕП-95) - директор заводу «Промлит». 

Купа Мар’ян Іванович (група 1 ЕП-96) - директор ТзОВ «Нововолинське ТТІ».  

Карасюк Сергій Миколайовиич - генеральний директор ТзОВ «Класік». директор брокерської компанії «Щит».

Мигас  (Майлович)Тетяна - головний бухгалтер ТзОВ «Нововолинський м’ясокомбінат».

Ярощук (Поцілуй) Ліля Миколаївна  (3ЕП-99) – гол. економіст КП «Нововолинськводоканал».

Дубенюк Ігор – директор Нововолинського відділення «Приватбанк».

Конашук Григорій Миколайович - керуючий відділенням  Креді-Агріколь банку у м. Нововолинську.

Гайдук (Почтарук) Інна Станіславівна (група 1ЕП-92) - директор з економіки ДП «Волиньвугілля».

Шкарадюк Наталія – головний бухгалтер ТзОВ «Кроноспан UA».

Барановська (Бадзюнь) Оксана (група 1ЕП-92) – головний бухгалтер ТзОВ «Імперія жирів».

Щур (Рубчук) Олена Василівна – фінансовий директор ТзОВ «Імперія жирів». 

Щербакова (Батюк) Наталія Вікторівна  - головний бухгалтер ТзОВ "Західна промислова група", м. Нововолинськ Неможливо згадати всіх, перерахувати їх посади і місця роботи.  Але наш колектив впевнений, що випускники пам’ятають  роки навчання  і що отримані знання дали їм змогу реалізувати себе в обраному напрямку.
 Відгуки керівників підприємств, організацій і установ, де працюють випускники спеціальності свідчать, що вони мають хороші фахові знання, швидко адаптуються до сучасних умов діяльності і займають (або займали) керівні посади різного рівня.

Є серед випускників  і ті, які продовжили справу виховання  та навчання молодого покоління. Це - Рижук (Слободян) І. А., Івашко О.А.,  (Римар) Малиновська О.Г., Дзіковська (Приймак) Ю.М., Пасічник Т.П, Луцюк І.

Економічні знання, отримані у коледжі, не завадили нашим випускникам  реалізувати себе і в інших професіях. Наприклад, Бас В. став юристом, Люшина С. - лікарем-стоматологом, Токар  П. – лікарем  санепідемстанції, Гурак С.П, Гурак О.П. – військовими.


Немає коментарів:

Дописати коментар