menu

вівторок, 29 травня 2018 р.

Отримано сертифікатиВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ДВНЗ «НОВОВОЛИНСЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ КОЛЕДЖ» ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ КОРИСТУВАЧІВ КОМП’ЮТЕРНОЮ ПРОГРАМОЮ «M.E.Doc»
За ініціативою ТОВ «Техноцентр Маяк» сумісно з ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» було організовано у травні 2018 року теоретично-практичні курси по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc» для викладачів та студентів старших курсів. 
Компанія «Техноцентр Маяк» є офіційним представником (Дистриб'ютором) розробника програмного забезпечення «M.E.Doc» і ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна». Курси проводились сертифікованим спеціалістом ТОВ «Техноцентр Маяк» Павленко Оленою Анатоліївною.
«M.E.Doc» (My Electronic Document) — українське програмне забезпечення для подачі звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.
Система «M.E.Doc» призначена для електронного документообігу з контролюючими органами України (ДФСУ, ДССУ, ПФУ, ФСС по ТВП, ДКСУ, міністерства і відомства), зокрема подачі електронної звітності і реєстрації податкових накладних в електронному вигляді, та з контрагентами чи партнерами (обмін податковими накладними, рахунками, актами, договорами та іншими юридично значущими документами).
Програма «М.Е.Dоc» призначена для роботи з електронними документами, а саме: договорами, актами виконаних робіт, податковими накладними та звітністю. Для обміну документами в електронному вигляді необхідна спеціально створена під програму електронна поштова скринька. А для надання юридичного статусу електронним документам користувачам потрібно мати електронний цифровий підпис (ЕЦП).
В процесі навчання викладачі та студенти вивчили можливості програми «M.E.Doc», а саме: як створити всі необхідні документи; перевірити, зашифрувати і зберегти електронні документи в єдиній системі; підписати документи електронним цифровим підписом; зареєструвати податкові накладні, отримати квитанції про реєстрацію ПН, робити автоматичну звірку з ЄРПН; відправити звіти в контролюючі органи; обмінятися податковими накладними і квитанціями, та будь-якими первинними документами зі своїми контрагентами.
25 травня відбулася сертифікація 12 студентів і 5 викладачів. Всі успішно склали іспит з володіння знаннями та вміннями практичного використання програмного продукту «M.E.Doc». 25 травня 2018 року відбулося офіційне вручення сертифікатів викладачам та студентам. Для викладачів сертифікат надає право на викладання навчальних курсів по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc», а студентам – право на придбання модулів комп’ютерної програми «M.E.Doc» для компанії-роботодавця зі знижкою 50%. Знижка надається одноразово за реєстраційним номером сертифіката. Знижкою можна скористатися з моменту отримання сертифікату, але не пізніше, ніж через рік після закінчення учбового закладу.
На заході представником ТОВ «Техноцентр Маяк» було вручено 17 сертифікатів «M.E.Doc».

Немає коментарів:

Дописати коментар