menu

Досягнення студентів

Нагороди наших студентів

Студенти спеціальності "Економіка підприємства" постійно беруть участь у наукових студентських конференціях різних рівнів, є переможцями регіональних і учасниками  Всеукраїнських конкурсів.
Досягнення наших студентів свідчать про високий рівень професійної підготовки та здатність педагогічного колективу коледжу до формування зацікавленості студентів у майбутній професії.Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» Сідловська Л., Панібраць С., Деребага Д., Головенко А. (гр. 1ЕПІТ-18, керівник – Регешук А.М.) прийняли участь у VІ міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми управління соціально-економічними системами», яка проводилась онлайн  через сервіс Zoom 11 грудня 2020 р. кафедрою економіки Луцького національного технічного університету. За результатами конференції студентки отримали дипломи 1-го і 2-го ступеню.


22 травня на базі Львівського національного аграрного університету було проведено Університетську олімпіаду з економічних дисциплін між студентами коледжів західного регіону України у якій прийняли участь і наші студенти. Пасальська Юлія зайняла ІІ місце, а Плахотнюк Даша - ІІІ місце


15 березня у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася ХІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки».

У конференції прийняли участь і наші студенти: Рижук Олена, Пасальська Юлія, Плахотнюк Дарья, Регешук Михайло, Семенюк Дмитро.
Рижук Олена зайняла І місце, а Пасальська Юлія – ІІІ місце у секції  «Управління та адміністрування».  
 У лютому 2019 року у Школі бізнесу, яка проводилась Луцьким НТУ, прийняли участь студенти нашого коледжу: Рижук Олена, Гричай Софія, Назарук Соломія, Пасальська Юлія, Вакула Назар та Регешук Михайло.
Перемогла команда, у складі якої були двоє наших студентів – Рижук Олена та Регешук Михайло.


15-16 травня 2018 року. студенти коледжу Гудько Н. (гр. 1ТМ-14), Рижук А. (гр.1ЕП/ІТ-16), Шевчук Ю., Степанюк В (гр.1ЕП/ІТ-15) прийняли участь у ХІІІ науково-практичній конференції "Економічні, правові, гуманітарні, соціальні, екологічні проблеми розвитку в 21 ст: вітчизняні та світові реалії", яка проводилась у НННІЕМ ТНЕУ і були відмічені грамотами.
      2018 р - ст. гр. 1ЕП-15 Піщак М. отримав диплом другого ступеню на університетській студентській олімпіаді з економічних дисциплін між студентами коледжів Західного регіону у м. Львові, а студентки Горбач М. і Данилюк Л. отримали грамоти.
2018 р. – ст.гр. 1ЕП-15 Піщак М. став переможцем у відбірних етапах  Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій у секції «Використання Бухгалтерії 1 С».
 
У лютому 2018 року студентка 2 курсу спеціальності "Економіка підприємства" Рижук Альона зайняла 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації

У квітні 2018 року студентка спеціальності "Економіка підприємства" Рижук Альона зайняла два перших місця у ІІ турі Міжнародної студентської наукової конференції "Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки" у секціях економіки підприємства та  української мови.

У травні 2017 року студентки Гелевич К, Гуцкалова М. (гр..1ЕП -13) прийняли участь в  олімпіаді з економічних дисциплін студентів навчальних закладів 1-2 рівня акредитації, що проходила у   Львівському аграрному національному університеті.

  У квітні 2017 року активну участь у Міжнародній студентській конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки» у м Луцьку  прийняли студенти:
1. Гелевич К. (гр..1ЕП-13)
2. Гуцкалова М. (гр..1ЕП -13)
3. Шевчук  Ю. (гр..1ЕП -14)
4. Сівак М. (гр..1ЕП -14)
5. Власюк А (гр..1КТ -13)
Студентка Власюк А. отримала грамоту за  зайняте друге місце у секції


15 квітня 2016 року студентки гр.1ЕП-14  Гелевич Каріна і  Лаврега Галина зайняли ІІ місце, а Гуцкалова Марія - ІІІ місце у ІУ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференціїї "Економіка підприємства: теорія і практика", яка проходила у м Луцьку в Луцькому Національному технічному університеті.
 У  грудні 2015 року студентка групи 1-ЕП-13 Богдана Сорока нагороджена дипломом І-го ступеня у номінації найкращої доповіді  за кращу доповідь з напрямку досліджень: «Наукове обґрунтування впровадження інформаційних технологій і обліку, аналізі та контролі» на УІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки» (м.Луцьк).


У 2013 році п’ятеро студентів ІІІ курсу брали участь у науковій конференції «Розвиток України в ХХІ столітті», яка проводилась Нововолинським факультетом ТНЕУ. Серед 20 учасників конференції студент нашого коледжу Левчук Іван посів ІІ місце.
Досягнення студентів спеціальності «Економіка підприємства» у науково-пошуковій роботі економічного напрямку у 2013-2016 рр.
Рік
Назва конференції
Студенти - учасники
Група
Керівник
Результат
2013
Наукова конференція «Розвиток України в ХХІ столітті» 
НФ ТНЕУ,
м. Нововолинськ
Левчук Іван
1ЕП-10
Ятчук В.С Диплом   за зайняте ІІ місце
Гнаткевич Владислав Грамота
Тимовський Роман Грамота
  Балюк Наталія Грамота
Кушнірук Сергій

Харчук Л.М Грамота
2015
Міжнародна  наукова  студентська  конференція
«Молодь як стратегічний  потенціал розбудови національної економіки»
м..Луцьк
Семінський Андрій 
1ЕП-12
Ятчук В.С Диплом учасника, грамота
Гаврилюк Оксана  Камінська О.Ю Грамота
Харук Дарина  Гебура О.М Грамота
Машманюк  Мар’яна  Ятчук В.С Грамота
Музинська Аліна Рижук І.А Грамота
2015 УІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку,  аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки», м. Луцьк Сорока Богдана
1ЕП-13
Рижук І.А Диплом І-го ступеня у номінації найкращої доповіді  за кращу доповідь з напрямку досліджень: «Наукове обґрунтування впровадження інформаційних технологій і обліку, аналізі та контролі»
08.04
2016
Міжнародна  наукова  студентська  конференція
«Молодь як стратегічний  потенціал розбудови національної економіки», м.Луцьк
Гелевіч Каріна
1ЕП-14
Гебура О.М. Диплом учасників
Гуцкалова Марія
1ЕП-14
Лаврега Галина
Камінська О.Ю


Немає коментарів:

Дописати коментар