menu

Працевлаштування

На цій сторінці Ви можете побачити перспективи свого працевлаштування, отримати інформацію про підприємства м. Нововолинська
 
ROSA — це компанія-лідер на художньому ринку України.
Ознайомитися з вакансіями можна на сайті https://www.work.ua/jobs/by-company/298292/ 
     

ПуАТ «Нововолинський ливарний завод» є одним з найбільших ливарних заводів західного регіону України. Підприємство засновано 01.10.1986 року, 01.10.1992 року перетворене у Орендне товариство «Нововолинський ливарний завод», а 29.12.1995 року перетворене у Відкрите акціонерне товариство «Нововолинський ливарний завод».
     З 18.05.2010 року у відповідності до Закону України «Про акціонерні товариства» № 514 від 17.09.2008 року, ВАТ «Нововолинський ливарний завод» перейменовано у ПуАТ «Нововолинський ливарний завод».
Сайт http://www.nlz.ua/ua/

 ТОВ «Імперія жирів» - український виробник продуктів харчування, який спеціалізується на виробництві високоякісних маргаринів. Підприємство засноване в 2007 році. Тут виробляється широкий асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції. За роки існування компанії «Імперія жирів» вдалося отримати вітчизняне визнання як виробника високоякісних, корисних і безпечних продуктів харчування і завоювати репутацію відповідального і надійного партнера.
 Сайт:www.maselko.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар